SAMUT AŞ.

Kuruluş Tarihi: 1994
Yönetim Kurulu Başkanı: Hüseyin Samut
Yönetim Merkezi: Konyaaltı / ANTALYA
Web Sitesi: www.konyaaltiyatirim.com


1994'ten beri faaliyet gösteren SAMUT Yatırım A. Ş. günümüze kadar birçok önemli projeye imza atmıştır. Antalya'nın çeşitli semtlerinde tamamı lüks dairelerden oIuşan konutlara her geçen gün yenilerini eklenmekte, hayatımıza kazandırılan çağdaş ve modern binalarla modern kent anlayışını ve standartları yükseltmede öncülük etmektedir.

SAMUT Yatırım A.Ş. Türkiye'nin gözdelerinden biri olan turizm şehri Antalya'nın en güzel sahilinde kendi arazilerinde, sıra dışı projelere imza atmaya devam etmektedir. Yaşadığımız mekanların, comforlu, güvenli, ferah, sağlıklı olması yaşam kalitesini artıran enstürümanlardır.... Yaşadığımız yerler huzurlu olmalı, ihtiyaçlarımıza cevap vermeli ve modern mimarinin görsel yapısına uygun, çevreci olmalı...
SAMUT Yatırım A.Ş. olarak insanların mutlu olması için mutlulğu inşa ediyoruz...

SAMUT Yatırım A.Ş. satış öncesinde ve sonrasında vermiş olduğu hizmet kalitesiyle müşteri
memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. İnşaat sektöründe güvenilir ve kalıcı bir yere sahip oImuştur. Sektörel rekabet ortamında müşterilerine çok daha fazla çeşit, imkan, güven verdiği için, doğru kişi doğru ürünü satın alırken beklentilerini de fazlasıyla bulmaktadır. 

SAMUT Yatırım inşaat ayrıcalığına sizleri de bekliyoruz.