1 Temmuz 2018 Pazar


Antalya'nın çeyrek asırlık köklü inşaat markası Samut İnşaat'ın, hayata geçirdiği Samut Comfort City projesi yaşama merhaba dedi. Bölgeye kattığı zenginlik ve modern imajıyla öne çıkan başarılı proje, lokasyon açısından da büyük ilgi görüyor.

Samut İnşaat'ın hayata geçirdiği son projelerden Samut Comfort City, geçtiğimiz yakın süreçte tamamlanmıştı. Içerisinde barındırdığı üst seviye özellikler, estetik mimari yapısı ve sosyal alanların yanı sıra renkli peyzaj çalışmalarıyla da görenleri kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Yaşama merhaba diyen başarılı proje, bulunduğu özel konum açısından her alanda olduğu gibi lokasyonda da yükseliyor. Yoğun talebin devam ettiği projede, insan yaşamını kolaylaştıran özellikler ön plana çıkıyor.

Sektörünün köklü markası Samut İnşaat, bu özel proje ile Kepez'de yaşanan kentsel dönüşüme katkıda bulunan ilk şirket olarak ön plana çıkmıştı.  Birçok alanda 'özel' statüsüne sahip olan Samut Comfort City, "Buradasınız, Çünkü Siz Özelsiniz" sloganıyla yeni sahiplerini karşılıyor.