11 Ocak 2017 Çarşamba

İnşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Samut AŞ, 2016 yılını doludizgin geçirdi. 2016 yılında yatırımlarını hızla devam ettiren Samut A.Ş.’nin yılsonu değerlendirmesinde pozitif ifadeler ön plana çıktı.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut’un yaptığı açıklamada “Samut A.Ş. yeni projeleriyle ve başarılı ticari ilişkileriyle 2016 yılını dolu dolu geçirerek ekonomideki vazifesini başarıyla tamamlamıştır. 2017 yılında daha büyük proje ve hedeflerle yola devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. Başarılı İşadamı, “Güçlü Türkiye Ekonomisi” ibarelerini kullanarak Türkiye ekonomisine olan güvenlerine de değindi.

1994 yılından bu yana içerisinde ultra lüks konut projelerinin yanı sıra alışveriş merkezi, otel, iş merkezleri, özel okul, butik otel gibi birçok projeyi kapsayan 50’yi aşkın projeye imza atan Samut A.Ş.’nin gündemde sıkça yer alan son projelerinden Samut Comfort City hakkında da bilgi verdi. Antalya’da geleceğin merkezi olarak gösterilen ve önemli konum avantajına sahip olan Suphi Türel Caddesi’ndeki devasa proje hızla yükseliyor. Temelinde radye temel sistemi ve C35 beton kullanılan ve gökdelen kalitesinde hazırlanan Samut Comfort City bölgesindeki depreme en dayanıklı proje olarak öne çıkıyor. Henüz proje aşamasındayken büyük rağbet gören 84 dairelik ve içerisinde barındırdığı mağaza, restaurant, cafe ve iş merkezleriyle Samut Comfort City’de satışlar hızla devam ediyor.

http://www.milliyetemlak.com/dergi/samut-comfort-citye-yogun-talep/