30 Haziran 2016 PerşembeSAMUT A.Ş.’den Suphi Türel Caddesi'nde 84 Dairelik Dev Proje…

Antalya’nın köklü inşaat şirketi Samut A.Ş. tarafından Kepez’de yapımına başlanan Samut Comfort City projesi, bulunduğu mevki itibariyle oldukça özel bir konuma sahip durumdadır. Kepez’in geleceği en parlak mevkisinde bulunan Samut Comfort City, içerisinde barındırdığı alışveriş merkezleri, sosyal yaşam alanları, spor ve yüzme alanları ve daha birçok zengin imkânlar ile iç içe ultra lüks dairelerden oluşmaktadır.


Samut A.Ş.’nin Konyaaltı’nda hayata geçirdiği üst düzey projelerinin ardından, Kepez’in geleceğe şimdiden merhaba diyen noktasında, toplamda 84 daire ile bölgedeki önemli yerleşim merkezlerinden biri olacak olan Samut Comfort City projesi toplam 25.000 m² inşaat alanına sahip durumdadır. 8 blok yapıdan oluşan proje, 12.080 m² arsa üzerine konumlandırılarak potansiyel sakinlerine zengin seçenekler sunmaktadır.

SİTE ÖZELLİKLERİ…
Samut Comfort City’de 7/24 Güvenlik, kamera sistemi, kapalı ve açık otopark, basketbol sahası, mini futbol sahası, voleybol sahası, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, açık jakuzi havuzu, fitness merkezi, görüntülü diyafonlar ve yaşamı güzelleştiren ve kolaylaştıran daha birçok özellik yer almaktadır.

lgeye Farklı Bir Yaşam Tarzı Geliyor…
Hayalini kurduğunuz yaşam biçimine sizleri davet eden Samut Comfort City projesi, Kepez’e farklı bir yaşam tarzı getirmeye hazırlanıyor. Hem kullanım hem de yatırımlarınız için önemli bir seçenek özelliği taşıyan bu proje, sadece konut olarak değil, alışveriş merkezleri, cafeler, restoranlar ve daha birçok soysal alan imkanları ile devasa bir kompleks özelliği taşımaktadır. Proje içerisinde yer alacak olan bu birimler, Avrupa standartlarına sahip yatırım yapılacak işletme birimleri olarak düşünülmüştür.

Tüm bu özellik ve imkanları ile Samut Comfort City sadece bir konut projesi değil, sosyal ve ticari cazibe merkezi projesi olarak Kepez’de ön plana çıkmaktadır.

KONUM AVANTAJI…
Samut Comfort City, 1994’ten bugüne 22 yıllık tecrübesiyle Samut A.Ş.’nin en önemli ve iddialı projelerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Proje, Expo2016’ya 10 Km mesafede, havaalanına 5 Km mesafede, Deepo AVM ve sinemalarına 3.8 Km mesafede, Markantalya Avm’ye 3.5 Km mesafede ve Kaleiçi’ne ise 4 Km mesafede yer almaktadır.