30 Haziran 2016 PerşembeAntalya’nın köklü inşaat şirketi Samut A.Ş. tarafından Kepez’de yapımına başlanan Samut Comfort City projesi, bulunduğu mevki itibariyle oldukça özel bir konuma sahip durumdadır. Kepez’in geleceği en parlak mevkisinde bulunan Samut Comfort City, içerisinde barındırdığı alışveriş merkezleri, sosyal yaşam alanları, spor ve yüzme alanları ve daha birçok zengin imkânlar ile iç içe ultra lüks dairelerden oluşmaktadır.

Samut A.Ş.’nin Konyaaltı’nda hayata geçirdiği üst düzey projelerinin ardından, Kepez’in geleceğe şimdiden merhaba diyen noktasında, toplamda 84 daire ile bölgedeki önemli yerleşim merkezlerinden biri olacak olan Samut Comfort City projesi toplam 25.000 m² inşaat alanına sahip durumdadır. 8 blok yapıdan oluşan proje, 12.080 m² arsa üzerine konumlandırılarak potansiyel sakinlerine zengin seçenekler sunmaktadır.

SİTE ÖZELLİKLERİ…
Samut Comfort City’de 7/24 Güvenlik, kamera sistemi, kapalı ve açık otopark, basketbol sahası, mini futbol sahası, voleybol sahası, çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, açık jakuzi havuzu, fitness merkezi, görüntülü diyafonlar ve yaşamı güzelleştiren ve kolaylaştıran daha birçok özellik yer almaktadır.